
Рюкзак на колесах чорний 35х52х20/36л/3кг/Airtex 735
- В наявності
- Код: 735 black
4 900 ₴
Рюкзак дорожній Airtex Business з діагоналлю 14 дюймів на коліщатках - відмінний союзник для 48-годинних ділових поїздок. У його великому відділенні можна розмістити як білизну, і робочі документи. Також є кишеня для комп'ютерного обладнання. Його також приймають у салоні більшості рейсів (у тому числі Wizz Air або Ryanair), тобто проходить як ручна поклажа. Він пропонує широкий вибір дуже зручних варіантів перенесення для завжди приємної подорожі.
Рюкзак на коліщатках Airtex Business має відділення ємністю 36 л. Основне відділення має збільшений повзунок для зручності відкриття. У ньому можна розмістити декілька змін одягу за допомогою 4 регульованих фіксуючих ременів. У м'яку кишеню можна покласти 14-дюймовий комп'ютер. Гаманець, квитки на транспорт та зв'язок ключів можна залишити у двох передніх кишенях. Бічна сітчаста кишеня ідеально підходить для пляшки з водою. Бічна кишеня на блискавці забезпечує додаткове місце для зберігання.
Рюкзак на коліщатках Airtex Business оснащений висувною телескопічною ручкою, яка має кілька положень фіксації, щоб Вам було максимально комфортно котити валізу. Також має чотири силіконові колеса на металевих підшипниках, що характеризується безшумним пересуванням. Є захисний чохол, який захищає рюкзак від промокання чи забруднення. М'які лямки, товста м'яка спинка та захисний чохол на коліщатках дозволяють зручно носити рюкзак на плечах. Його ремені також можна прибрати, щоб зберігати їх у задній кишені, щоб вони не лежали на землі, коли не використовуються. Зверху велика ущільнена ручка, яка дозволяє тримати його в руці, а знизу додаткова для зручності.
.Характеристики:
☑️реєстрація бренду: AIRTEX Франція;
☑️матеріал: водостійка тканина (поліестер);
☑️висувна телескопічна ручка має кілька положень фіксації, щоб Вам було максимально комфортно котити чемодан;
☑️колеса: силікон, безшумні на металевих підшипниках;
☑️зручний дизайн спинки з дихаючою вентильованою 3-d сіткою;
☑️збоку компресійні ремені;
☑️прошита спинка та лямки;
☑️посилене дно;
☑️всередині м'яке відділення 14 дюймів під ноутбук або планшет;
☑️всередині 4 регульованих ременя;
☑️1 відділення на блискавці;
☑️1 внутрішня кишеня та 3 зовнішніх кишені;
☑️2ручки розташовані зверху та знизу (для зручності перенесення або розміщення рюкзака);
Розміри, вага, об'єм, місткість:
- Рюкзак: 36х52х20 см
- Розмір кишені для ноутбука: 24x35.5x3 см
- Розширення: ні
- Вага: 3 кг
- Об'єм: 36 л
- Місткість: до 10 кг
Розміри вказано з урахуванням коліс та усіх елементів, які виступають. Колір виробу може відрізнятися через налаштування монітора та відповідність передачі кольору фотоапаратом.
Виробник може змінювати комплектацію, склад, колірну гаму, гарантійний період, технічні характеристики товару і т. п. без попереднього повідомлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Airtex |
| Тип | Сумка дорожня |
| Наявність коліс | 4 колеса |
| Розмір | Малий |
| Матеріал | Поліестер |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Чорний |
| Телескопічна ручка | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Замок | Немає |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Об`єм | 36 л |
| Висота | 52 см |
| Ширина | 35 см |
| Глибина | 20 см |
| Вага | 3 кг |
- Ціна: 4 900 ₴










