
Кейс(ручна поклажа) BC синій 35х25х18см/15л/0.8кг/Madisson 03504
- Немає в наявності
- Код: 03504-14 navy
750 ₴
+380 (67) 771-17-72
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кейс Madisson Riyad ідеально підходить для транспортування предметів першої необхідності, гігієнічних засобів та косметики.
Його корпус зроблений з полікарбону - матеріал, який є похідною АБС-пластику і полікарбонату.
Кейс ефективно захищає вміст від ударів та негоди.
Кейс Madisson Riyad має 2 відділення з підкладкою, в які можна помістити кілька пляшечок з гелем для душу та шампунем, флакони з духами та тюбики з кремом, зокрема.
Кейс Madisson Riyad зручно переносити на плечі завдяки знімному ременю, що регулюється. У руці можна переносити за дві прогумовані ручки
Також є кріплення на ручку валізи
Розміри : 35*25*18 см
Вага : 0,8 кг
Об'єм : 14 л
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Madisson |
| Тип | Дорожня косметичка |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Матеріал | АБС-пластик |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Синій |
| Телескопічна ручка | Ні |
| Плечовий ремінь | Так |
| Регулювання розміру | Ні |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень | 1 |
| Замок | Немає |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Об`єм | 15 л |
| Висота | 25 см |
| Ширина | 35 см |
| Глибина | 18 см |
| Вага | 0.8 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Розмір | Бъюти кейс (BC) |
| тип корпусу | твердий корпус |
| місткість (кг) | до 5 |
| Дзеркало в комплекті | Немає |
| кріплення на валізу | да |
- Ціна: 750 ₴

