Відгуки про компанію КАРАМЕЛЬСергей З.19.11.2025 ДобреУсё окДенис Б.13.11.2025 ВідмінноМикола Б.06.11.2025 ВідмінноВсе професійно! Дякую.Юрій Б.24.10.2025 ВідмінноОлександр І.24.10.2025 ВідмінноВсім задоволений, продавця рекомендую👍🏼Инна Н.23.10.2025 ВідмінноНаталія Ш.21.10.2025 ВідмінноКирилл М.20.10.2025 ВідмінноСофія Л.19.10.2025 Дуже поганоАлександр М.16.10.2025 Відмінно
Усё ок
Все професійно! Дякую.
Всім задоволений, продавця рекомендую👍🏼