Відгуки про компанію КАРАМЕЛЬАлександр Л.14.09.2025 ВідмінноКсенія П.12.09.2025 ВідмінноДякую!! Валіза чудова . Дякую за подарунок, гарний рюкзак. В подож готова))) ще раз дякуюТатьяна П.10.09.2025 ВідмінноЕлена Г.09.09.2025 ВідмінноАртур А.08.09.2025 ВідмінноЕлена М.07.09.2025 ВідмінноЮрій Ф.04.09.2025 ВідмінноСветлана х.30.08.2025 ВідмінноДуже гарна якість. . Всередині без запаху. Надіюсь, прослужить довго.Наталія Л.29.08.2025 ВідмінноНина С.28.08.2025 Відмінно
Дякую!! Валіза чудова . Дякую за подарунок, гарний рюкзак. В подож готова))) ще раз дякую
Дуже гарна якість. . Всередині без запаху. Надіюсь, прослужить довго.